Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Крадци на нафта ще копаят градинки за назидание

2,509 прегледа

Шофьор на камион ще замени професията си като четири месеца ще трябва да копае градинки и да полага друг обществено полезен труд. Това е наказанието за златоградчанин, който откраднал 140 литра нафта от поверения му служебен автомобил. Стойността на задигнатото гориво била 373 лева. Мъжът действал в съучастие със свой съгражданин. Двамата източили дизеловото гориво от паркирания камион в автобаза в Златоград. 150 часа безвъзмезден труд в рамките на година пък ще трябва да положи колегата му. И двамата ще бъдат на пробационен режим в период от 6 месеца.

Видео по темата

Източник: родопи смолян
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!