Чистиха опасни ледени висулки от кметството в Баните

Сигналът за опасните ледени висулки е бил подаден на 29 януари около 15.30ч. От покрива на сградата на местната администарция на ул."Стефан Стамболов" в селото висели няколко големи ледени къса замръзнала вода. Произшествието е ликвидирано от екип на пожарната служба в Баните.
Видео по темата
Източник:
smolyan.bgvesti.net









Коментари в сайта (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!