Обраха цигарите на хранителен магазин
Сигналът за кражбата е подаден вчера от 60 годишният собственик, който се жалвал в полицията, че магазинът му на ул.“Коста Аврамиков“ е обран. Според него кражбата е станала около 3 часа сутринта, а от обекта са изчезнали неустановено количеството цигари от различни марки.
Щетите са в процес на изясняване и след огледа е заведено досъдебно производство.
Видео по темата
Източник:
smolyan.bgvesti.net









Коментари в сайта (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!