Обраха 130 лв. от кафе - машина в Димитровград
Автомат за кафе е бил обран в Димитровград във времето от 24 до 29 юли, информират от полицията.
Машината, намираща се на бул."Благоев", е била разбита от неизвестни апаши.
Те задигнали от там монетника и сумата от 130 лв. Работата по случая продължава, образувано е досъдебно производство, казаха от МВР.
Dimitrovgrad.bgvesti.net
Видео по темата
Източник:
dimitrovgrad.bgvesti.net









Коментари в сайта (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!