Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Десетки димитровградчани гледаха "Баш майсторът"

3,381 прегледа
Димитровградчани се радваха на прожекция на открито снощи

Десетки димитровградчани посетиха Лятното кино на БНТ, което снощи гостува в Димитровград. На открито пред Общината бе излъчена култовата лента от времето на социализма "Баш майсторът" с участието на обичани български актьори.

Прожекцията проследи и градоначалникът Иво Димов, който преди нея началото, че е доволен, че БНТ включи Димитровград в тазгодишната обиколка из страната.

Организаторите на Лятното кино се бяха погрижили и за допълнителни столове за зрителите, за които пейките не стигнаха.

Преди началото на "Баш майсторът" бе прожектирана любителската лента "Последната секунда", която спечели първо място на фестивалът за кинолюбители в Райново тази година. Нейн автор е Веселин Зографов.

Dimitrovgrad.bgvesti.net

Столчета за зрителите подсигуриха организаторите
Кадър от филма "Баш Майсторът"

Източник: dimitrovgrad.bgvesti.net
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!