Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Хората на Кунева разясняват каква е ползата от е- правителство

2,687 прегледа
Кръгла маса по темата за работата на елекронното правителство организират от "България на гражданите"

Да повишат информираността на хората по темата за изграждане на ефективно елекронно правителство се наемат от тукашната структура на "България на гражданите".

На 21 март в Димитровград те организират кръгла маса, посветена на е-администрацията и как информационните технологии могат да бъдат от полза на гражданите.

По темата, освен представители на общинската и регионалната структура на партията, ще говори и експертът Ясен Цветанов.

Ще бъдат представени и приоритетите на ресор "Електронно управление" на Движение "България на гражданите" коментира общинския шеф Иво Георгиев. Кръглата маса започва в 13:00 часа в хотел "Славяни".

Dimitrovgrad.bgvesti.net

Видео по темата

Източник: dimitrovgrad.bgvesti.net
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!