Крадци на метали оскверниха гробищна църква по Коледа,задигнаха камбаната

Сигнал за открадната камбана от духовен храм в гробищния парк на Кърджали е подаден вчера в полицейското управление в града. Извършителите срязали метална стойка, изкъртили решетка и задигнали камбаната. Дежурна оперативна група е направила оглед. Образувано е досъдебно производство.Това съобщиха от Регионалния пресцентър на МВР.









Коментари в сайта (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!