Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Обвързаните жени ядат повече, мъжете - по-малко

2,294 прегледа
Любопитно | Таня Тодорова
0

Съвместното съжителство добавя няколко сантиметра към женската талия, а при мъжете точно обратното - води до сваляне на излишните килограми, показва ново британско изследване, предаде БГНЕС.

Една трета от жените ядат повече, когато имат половинка до себе си, докато представителите на силния пол значително намаляват приема на храна.

Когато намерят партньор, мъжете признават, че започват да ядат повече "женски" храни като кисели млека и салати.

При момичетата нещата стоят точно обратното – обвързаните са по-склонни да купуват по-често месо и да се хранят с нездравословни храни. Въпреки това според диетолози това е напълно погрешно и може да е много вредно за здравето и на двамата партньори.

Видео по темата

Източник: actualno.com
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!