Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV

Извънземни направили Рейгън президент на САЩ?

4,051 прегледа

Извънземните са станали причина Роналд Рейгън да бъде избран за президент на САЩ. Така поне твърди американската филмова звезда Шърли Меклейн, сестра на актьора Уорън Бийти, посочва "А1.он"."Рейгън получи "среща от трети вид" през 1950 г. по времето, когато все още беше актьор", казва Маклейн добавяйки, че извънземен му казал, че трябва да се "премести" от Холивуд в политиката.78-годишната актриса, която твърди, че многократно е виждала през живота си НЛО поясни, че както тя, така и 40-тия президент на САЩ са вярвали в съществуването на извънземни.Според Маклейн, "Рейгън, заедно със съпругата си Нанси се срещнали с извънземни, когато отивали към едно парти в Лос Анджелис". Както пътували изведнъж пред колата им кацнало НЛО, от което излязло извънземно същество, което се приближило към Рейгън и му казало, че трябва да остави актьорската професия и да се посвети на политиката.В интервю за британското издание "Дейли Мирър" Маклейн посочва, че Рейгън не е първия президент, който вярвал в съществуването на извънземни. Съгласно информацията, с която разполага и Дуайт Айзенхауер е имал три срещи с извънземни във въздушната база в Ню Мексико през 1954 година.

Видео по темата

Източник: novini.bg
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!