Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV

"Кюриосити" прави марсианска премиера на новия сингъл на Will.I.Am

4,327 прегледа

Will.I.Am от Black Eyed Peas ще направи премиерата на  новия си сингъл "Reach for the Stars" от марс-роувъра "Кюриосити", съобщава Popsop. Козпозицията ще влезе като бонус трак в новия му солов албум "#willpower".

Премиерата ще е на 28 август 2012 год - в 1 часа следобяд по източноамериканско време "Кюриосити" ще започне да предва песента. Времето, необходимо на сигнала да достигне до Земята, е около 17 мин.

Транслацията пряко от събитието ще е по NASA TV. Космическата премиера е част от образователен проект, който запознава американските ученици с особеностите на комуникациите в космоса.

Албумът "#willpower" ще излезе през октомври 2012 год.

В интерес на истината, музиката не за първи път се свързва с космоса. Но най-много сред звездите е звучала "Fly Me To The Moon", изпълнена от Франк Синатра, а след него сигурно стотици други. Та значи, запис с изпълнението на Франк Синатра от 1964 пускат   астронавтите от лунно-орбитална мисия на Аполо 10. Отново на Луната астронавт Бъз Олдрин я пуска по време на кацането на Аполо 11. Ю Со-Йеон, космическия участник от Южна Корея, който летя на борда на "Союз TMA-12 каза на пресконференция след мисията, че е пял  Полет до Луната " на останалите членове на екипажа, докато били в космоса.

Видео по темата

Източник: Haskovo.NET
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!