Руска баба напи двумесечната си внучка с текила

Баба напи двумесечната си внучка, след като сбъркала водата с текилата.
Малкото момиченце било прието в болница в Русия с остра алкохолна интоксикация.
По предварителни данни детето е станало жертва на "злополука". Бабата не момиченцето по погрешка напълнила шишенцето на бебето с текила, вместо с вода. Алкохолната напитка била в пластмасова бутилка, за това жената "сбъркала". Детето е добре и се възстановява.









Коментари в сайта (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!