Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Руска баба напи двумесечната си внучка с текила

4,875 прегледа
Любопитно | Таня Тодорова
0

Баба напи двумесечната си внучка, след като сбъркала водата с текилата.

Малкото момиченце било прието в болница в Русия с остра алкохолна интоксикация.

По предварителни данни детето е станало жертва на "злополука". Бабата не момиченцето по погрешка напълнила шишенцето на бебето с текила, вместо с вода. Алкохолната напитка била в пластмасова бутилка, за това жената "сбъркала". Детето е добре и се възстановява.

Видео по темата

Източник: actualno.com
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!